Sprzedam gotową spółkę

Błażej Sarzalski        24 kwietnia 2012        Komentarze (0)

Cóż 🙂 Wyniki ankiety jednoznacznie (mimo niektórych głosów) sugerują, że jest zainteresowanie gotowymi spółkami z o.o. Będę więc rozważał ten kierunek, tymczasem jednak chciałbym Ci zaproponować spółkę, którą tworzyłem parę lat temu, która niestety, pod względem biznesowym nie wypaliła, jednak może być dla Ciebie dobrą platformą do rozwoju swojej działalności, jak wiadomo, spółki działające już na rynku kilka lat mają lepszą zdolność kredytową, a po niewielkim dokapitalizowaniu parametry spółki mogą pozwolić rozwinąć jej skrzydła.

Dlatego też zapraszam Cię do zapoznania się ze wstępną ofertą wspólników spółki Zacznijoszczedzac.pl Sp. z o.o., którzy chociaż nosili się do tej pory z zamiarem likwidacji działalności, rozważają jej sprzedaż za atrakcyjną cenę.

Spółka powstała 22 lutego 2010 r. – wtedy też wspólnicy podpisali umowę spółki w Dąbrowie Górniczej, miesiąc później Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach wpisał spółkę do rejestru. Spółka prowadziła (i nadal w szczątkowej formie prowadzi) działalność polegającą na prowadzeniu odpłatnego, internetowego katalogu firm uczestniczących w prowadzonym przez spółkę programie rabatowym.

Podstawowe dane spółki:

Zacznijoszczedzac.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, ul. Powstańców 14, 41-204 Sosnowiec, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 000351983 przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy KRS, NIP 644-345-27-50 REGON: 241535800., K.z. 5000 zł, złożone sprawozdanie finansowe za rok 2010 r. wykazuje stratę na poziomie 15.421,19 zł, według niezatwierdzonego sprawozdania finansowego za 2011 r. strata za ten rok wynosi 2750,84 zł. Spółka posiada w tej chwili jedynie zobowiązania wobec jednego ze wspólników, wszystkie pozostałe zobowiązania były na bieżąco regulowane. Spółka posiada też szereg niewielkich wierzytelności, których ściągnięcie w chwili obecnej jednak jest nieopłacalne.

Spółka posiada dosyć elastyczną umowę spółki i przedmiot działalności obejmujący m.in. działalność internetową, wydawniczą oraz szkoleniową. .

Jeżeli jesteś zainteresowany/a kupnem tej spółki to zapraszam do kontaktu:

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: