Urodziny bloga

Błażej Sarzalski        18 września 2012        13 komentarzy

132 wpisy…

1040 komentarzy… (!)

średnio 7,8 komentarza na jeden wpis…

ok. 1000 unikalnych użytkowników miesięcznie… (tutaj niestety statystki zaburza fakt, że przez jakieś kilka miesięcy miałem wadliwie włączoną wtyczkę rejestrującą wizyty, z mojej własnej winy)…

Kilkanaście zarejestrowanych spółek…

To takie akie małe podsumowanie ostatniego roku, ponieważ 12 września blog obchodził urodziny, pierwsze. Wyszedł z okresu niemowlęctwa, jako że byłem na urlopie to nie chciałem nic pisać, ale blog dzielnie mnie także przez okres urlopowy zastępował.

Dzięki, że jesteście ze mną i zapraszam do dalszego śledzenia wpisów blogowych.

{ 13 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Lech | blog o wekslach Wrzesień 18, 2012 o 13:54

Graty, graty 🙂

Odpowiedz

Paweł Judek | blog o prawie transportowym Wrzesień 18, 2012 o 17:58

Gratulacje, gratulacje 🙂 Zawsze mnie ciekawi, ile osób korzysta z poszczególnych blogów prawniczych, więc dobrze, że ujawniasz takie informacje.

Odpowiedz

Beata Marek | cyberlaw.pl Wrzesień 18, 2012 o 18:08

Błażeju życzę tyle samo energii, a nawet jeszcze więcej 🙂 w prowadzeniu bloga i oczywiście kilkakrotnego przebicia tegorocznych statystyk w roku następnym :).
.
Pozdrawiam,
Beata 🙂

Odpowiedz

Lech | blog o wekslach Wrzesień 18, 2012 o 18:38

@Paweł: ja zamieszczam stosunkowo dokładne statystyki 🙂

Odpowiedz

Paweł Judek | blog o prawie transportowym Wrzesień 18, 2012 o 18:42

@ Lech

To prawda – śledzę je z zazdrością 🙂

Odpowiedz

Rafał Chmielewski | e-Marketing Prawniczy Wrzesień 18, 2012 o 21:05

A mnie się nostalgiczna łezka w oczku kręci, że czas ten tak szybko mija… Najważniejsze jednak, że mija dobrze 🙂

Błażeju – gratulacje! 🙂

Rafał

Odpowiedz

Katarzyna - Temida Jest Kobietą Wrzesień 19, 2012 o 14:47

Właśnie poczułam się staro (jako blogerka rzecz jasna). Że też ten czas tak szybko płynie.

Odpowiedz

Anna Tarczyńska | Intercyza Blog Wrzesień 20, 2012 o 19:26

A ja poczułam się młodo :). Statystyki statystykami, ale to fajna przygoda.

Odpowiedz

Paweł Judek | blog o prawie transportowym Wrzesień 20, 2012 o 19:42

Bez wątpienia samo pisanie jest świetną zabawą ale sporą frajdę sprawia również obserwowanie, skąd trafiają ludzie na bloga 🙂

Odpowiedz

Lech Wrzesień 20, 2012 o 19:45

Mi największą frajdę dają komentarze:)

Odpowiedz