Odpowiedzialność kadry zarządzającej spółki z o.o.

Błażej Sarzalski        05 września 2013        Komentarze (0)

Jeżeli zamierzasz decydować się na prowadzenie działalności w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to pewnie pierwsze z pytań, jakie się u Ciebie pojawiają to kwestia tego jak naprawdę wygląda ta ograniczona odpowiedzialność w sensie cywilnoprawnym, ale też jak wygląda odpowiedzialność karna zarządów.

Częściowo omawiałem te kwestie na moim blogu opisując tak zwany „kokon korporacyjny”.  Częściowo będę je też omawiał w kontekście możliwości uwolnienia się od odpowiedzialności przez członków zarządu (niektórzy wciąż czekają na ten wpis), jeżeli jednak chcesz zdobyć za jednym zamachem naprawdę rzetelną wiedzę dotyczącą odpowiedzialności członka zarządu to w imieniu moich znajomych radcy prawnego Roberta Solgi i adwokata Łukasza Chmielniaka zapraszam Cię na konferencję „Odpowiedzialność kadry zarządzającej w spółkach kapitałowych„.

Konferencja odbędzie się w Wiśle w dniach 02.10.2013 – 03.10.2013 r. (co oznacza, że oprócz wiedzy, będzie też pewnie miejsce na integrację i pytania poza salą wykładową). Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Robert Solga jest radcą prawnym i autorem bloga Tajemnica przedsiębiorstwa, specjalizuje się w kwestiach odpowiedzialności zarządów osób prawnych i zagadnieniach nieuczciwej konkurencji, w tym naruszania tajemnic przedsiębiorstwa.

Z kolei Łukasz Chmielniak to doświadczony adwokat zajmujący się tzw. przestępstwami białych kołnierzyków, broni swoich klientów w sprawach gospodarczych i sprawach karnych skarbowych.

Gorąco zapraszam w ich imieniu!

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: