Zapomniałem o urodzinach

Błażej Sarzalski        01 października 2013        5 komentarzy

Nie, nie chodzi o moje własne… o tych pamiętałem, były we wrześniu. Nie chodzi mi też o urodziny żony, te będą w październiku. Zapomniałem jednak o urodzinach bloga.

Aż nie mogę uwierzyć, że minęły 2 lata. W tym czasie udzieliłem wiele porad prawnych czytelnikom i założyłem kilkadziesiąt (tak!) spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, pomogłem w kilku przekształceniach w spółkę z o.o. (aktualnie pomagam przy kolejnych kilku), byłem konsultantem wielu zarządów i wspólników w trudnych spółkowych sprawach. Ostatnimi czasy umieszczam mniej wpisów na bieżąco, ale to jest właśnie cena sukcesu, ceną sukcesu tego bloga jest brak czasu na jego jego częstszą aktualizację, niestety jednak sytuacja wygląda tak, że doba ma tylko 24 godziny.

Na pewno jednak przez najbliższe dwa lata nie odpuszczę pisania tego bloga. Czeka nas fascynujący rozwój prawa spółek w odniesieniu do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Duże zmiany, o których będzie co pisać, gdyż nastąpi w praktyce częściowa rezygnacja z instytucji kapitału zakładowego jaki znamy do tej pory, prawdopodobnie dojdzie też do uporządkowania kwestii związanych z odpowiedzialnością członków zarządu spółki z o.o. Spółka z o.o. jest najpopularniejszą spółką w Polsce i to się pewnie długo, długo nie zmieni.

Zapraszam więc z góry Czytelniku do czytania i komentowania 🙂

{ 5 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Rafał Chmielewski | e-Marketing Prawniczy.pl Październik 1, 2013 o 10:43

Błażeju, gratuluję i cieszę się przeogromnie z sukcesu Twojego bloga!

Rafał

Odpowiedz

Błażej Sarzalski Październik 1, 2013 o 18:02

Dzięki Rafale 🙂

Odpowiedz

Lech Październik 4, 2013 o 08:57

Skąd ten „akurat dwuletni” horyzont planowań?

Ja dołączam się do życzeń 🙂

Odpowiedz

Łukasz Chmielniak Październik 6, 2013 o 10:56

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów:)!!!

Odpowiedz

Błażej Sarzalski Październik 9, 2013 o 13:12

Dziękuję Wam 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: