Szkolenia dotyczące spółki z o.o.

Błażej Sarzalski        05 grudnia 2016        12 komentarzy

Zwykle jest tak, że to ja odpowiadam na pytania czytelników mojego bloga, teraz jednak zwracam się do Ciebie z pytaniem.

Czy byłabyś/byłbyś zainteresowany szkoleniami z zakresu prawa spółek handlowych?

Jeżeli tak, to jakie tematy związane z tematyką tego bloga interesują Cię najbardziej? Jaką wiedzę chcesz posiąść?

Miejsce szkolenia: Dąbrowa Górnicza czy Warszawa?

Proszę o odpowiedzi w komentarzach lub w formie wiadomości prywatnych.

{ 12 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Paweł Grudzień 5, 2016 o 10:23

Unikanie podwójnego opodatkowania – Warszawa

Odpowiedz

Łukasz Grudzień 6, 2016 o 12:03

Świadczenia niepieniężne wspólników a ZUS oraz planowane zmiany – Dąbrowa Górnicza

Odpowiedz

Rafał Grudzień 6, 2016 o 13:20

„Optymalizacja podatkowa – podwójne opodatkowanie w spółce z o.o. z uwzględnieniem korzystnych form zatrudniania członków zarządu”
(czyli potocznie mówiąc … jak zgodnie z przepisami wyciągać kasę ze spółki z o.o. aby uniknąć podwójnego opodatkowania 😉 – miejsce Warszawa

Odpowiedz

Teresa Grudzień 7, 2016 o 22:10

Zaczynam swoją przygodę ze spółką z o.o., poszukuję zatem praktycznej i przydatnej wiedzy. Miejsce Warszawa. Pozdrawiam

Odpowiedz

Kamil Grudzień 12, 2016 o 08:51

głównie (to co już wcześniej napisano) „Optymalizacja podatkowa – podwójne opodatkowanie w spółce z o.o. z uwzględnieniem korzystnych form zatrudniania członków zarządu” – miejsce Dąbrowa Górnicza

Odpowiedz

Krzysztof Grudzień 12, 2016 o 12:29

Optymalizacja podatkowa – VAT, CIT.
Miejsce – Warszawa

Odpowiedz

Tomek Grudzień 17, 2016 o 12:59

Moje uszanowanie!

Niezwykle przydatny blog i kawał dobrej roboty! Zacząłem czytać niedawno, ale już nadrobiłem zaległości. Noszę się z zamiarem otworzenia spółki, ale zastanawiam się, czy w Polsce. Chętnie dowiem się, co uległo zmianie w 2017 względem przedstawionych wcześniej wpisów, w szczególności odnośnie podwójnego opodatkowania oraz tarczy podatkowej przy inwestycjach w nieruchomości. Miejsce: Warszawa

Pozdrawiam!

Odpowiedz

Leszek Styczeń 5, 2017 o 00:18

To co powyżej Dąbrowa Górnicza

Odpowiedz

Sławomir Luty 2, 2017 o 23:44

Witam serdecznie
interesujące tematy ;
– podwójne opodatkowanie – optymalizacja
– świadczenia niepieniężne członków dla firmy
– inne ,związane z jednoosobowym zarządem.
Warszawa

Odpowiedz

JOANNA Lipiec 24, 2017 o 13:19

Funkcjonowanie spółki z o.o. – Warszawa

Odpowiedz

szkolenia vip Wrzesień 27, 2017 o 07:15

Miejsce: Warszawa
Treść szkolenia: Zakładanie, funkcjonowanie, wypłacanie środków 🙂

Odpowiedz

szkolenia vip Wrzesień 27, 2017 o 07:21

Do funkcjonowania dodałbym jeszcze rozliczenia roczne i współpracę z prawnikami i księgową.

Odpowiedz