Chcesz uzyskać lepsze warunki mojej pomocy w rejestracji spółki?

Spółka z o.o.

Błażej Sarzalski

Radca prawny, od 2011 roku wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach pod numerem KT-2946, ekspert portalu Wyborcza.biz. Doradza w zakresie prawa spółek, a w szczególności tworzenia i przekształceń spółek handlowych oraz ich funkcjonowania.

No i stało się…

Co takiego?

Od oficjalnej premiery bloga minęły niedawno dwa miesiące. Jak wielokrotnie przypominał mi Rafał Chmielewski, mój specjalista od e-marketingu, Amerykanie obliczyli, że na klienta z bloga prawniczego trzeba czekać statystycznie do 54 wpisu. Prosił mnie więc abym był cierpliwy… a więc byłem 🙂

Ten wpis jest 46 wpisem… jednak mniej więcej 15 wpisów temu w mojej skrzynce pojawił się mail od pierwszego klienta, który  skorzystał z moich usług dzięki blogowi. Dziękuję mu za to i liczę na dalszą współpracę 🙂 Dziękuję także Rafałowi!

W tej chwili jestem w trakcie zakładania dwóch spółek z o.o. – pomyślałem, że czytelnikom bloga zrobię niespodziankę i żeby uzupełnić „podium” zadowolonych klientów także trzeciemu klientowi z bloga zaoferuję specjalne warunki.

Zatem jeszcze tylko jedna osoba, która skontaktuje się ze mną i zamówi jedną z oferowanych za pośrednictwem bloga usług, otrzyma bardzo korzystne warunki współpracy 🙂

Zapraszam więc do kontaktu.

Zainteresował Cię ten wpis? Potrzebujesz mojej pomocy albo konsultacji? Skontaktuj się ze mną!

Na wiadomości e-mail odpowiadam jeszcze tego samego dnia.

  13 comments on “Chcesz uzyskać lepsze warunki mojej pomocy w rejestracji spółki?”

  1. Witaj Błażeju!

   Jakże cieszę się z Twego postu! Jest dla mnie największą nagrodą to, że dzięki moim skromnym wskazówkom zdobywasz góry! Nie ma dla mnie większego powodu do zadowolenia.

   Gratuluję!

   To dopiero początek. Za kilka miesięcy klienci zainspirowani tym, co chcesz im przekazać, będą przychodzili z regularnością zegarka szwajcarskiego. Nie ma innej możliwości: znasz system, wiesz jak go wykorzystać, robisz to świetnie. Jeszcze raz powtórzę: nie ma innej możliwości!

   Pozdrawiam Ciebie serdecznie!
   Rafał

  2. Kolejny dowód przewagi polskich blogów prawniczych nad amerykańskimi 🙂 U mnie też klienci pojawili się zdecydowanie wcześniej niż po 54 wpisie, do którego mi jeszcze zresztą kilkunastu wpisów brakuje – no ale nie każdy ma wydajność Błażeja produkującego kilkanaście wpisów miesięcznie 🙂

  3. @Rafał: Czekam cierpliwie na moment najazdu klientów z regularnością szwajcarskiego zegarka 🙂 Nie wiem czy to już zdobywanie gór, bo jak dla mnie to na razie Beskid Niski (swoją drogą piękny i od niego można zaczynać przygodę z górami!), a gdzie nam jeszcze do Himalajów blogowania? 🙂

   @Paweł: Przyznam, że gdy zarzuciłem pisanie w starym blogu to miałem trochę czasu na przemyślenie paru wpisów dla bloga obecnego, stąd na początku taka wielka liczba postów, zresztą tutaj jest pewnie kilka różnych elementów – to nie tylko wydajność, ale prawdziwa chęć zobaczenia co z tego się urodzi, no i mam wrażenie, że na wczesnym etapie działalności muszę relatywnie więcej czasu poświęcać na marketing, w stosunku do ukształtowanego biznesu jakim jest Twoja kancelaria Pawle 🙂 Ale coś w tym jest, u nas blogi są inne niż w Stanach 🙂 Może Rafał powinien zrobić ankietę dotyczącą pojawiania się klientów w Polsce? 🙂

  4. @Błażej: a tak w ogóle, jak chcesz się pozycjonować na Radca Prawny Dąbrowa Górnicza, to wywal ze źródła linku „rel=’external nofollow'”

  5. @Paweł: Właściciel bloga. Jeśli chodzi o link z nicka, to trzeba pogrzebać w kodzie szablonu. Natomiast jeśli chodzi o linki z treści komentarza, to jeśli też są dodawane jako nofollow (a zwykle są), to albo też trzeba to zmienić w szablonie, albo edytować ręcznie wybrane komentarze w panelu wordpressa i kasować ten atrybut.

  6. @Paweł: tego, na którym komentarz opublikowano. Tylko on wszak ma dostęp do modyfikacji swoich kodów źródłowych. A linki wychodzące od Błażeja należą do kodu jego strony.

  7. Witajcie!

   @Błażeju – nie przesadzam mówiąc o szwajcarskim zegarku 🙂 Zobaczysz. To moje doświadczenia z kilku blogów.

   @Cała Kochana Reszta: słuchajcie, najważniejsza w e-marketingu jest treść. Content is King jak mówią nasi koledzy zza oceanu i w tym tkwi sedno powodzenia.

   Rafał ze słonecznej Stolicy 🙂

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Błażej Sarzalski Portret

  BŁAŻEJ SARZALSKI

  Radca prawny, wpisany na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Od 2007 roku doradzam w zakresie prawa spółek, a w szczególności rejestracji spółek, przekształceń przedsiębiorców i spółek handlowych oraz ich bieżącego funkcjonowania.

  Przygodę z blogiem o rejestracji spółek z o.o. zacząłem we wrześniu 2011 roku. Był to dla mnie szalony rok, pełen wyzwań osobistych i zawodowych. Chcesz dowiedzieć się dlaczego?

  Poznaj moją historię!

  Zerknij na wzory umów i dokumentów niezbędnych dla Twojej spółki z o.o.

  Wzory umów i dokumentów

  Umów się na poradę w sprawie Twojej spółki z o.o.

  Skontaktuj się aby umówić porad

  KOMENTARZE

  • radca prawny Błażej Sarzalski - W S24 potrafią być naprawdę szybcy. Natomiast coraz więcej sądów radzi sobie dobrze także ze standar
  • Robert - IX Wydział Gospodarczy Wrocław: wniosek złożony przez S24 (sp. z o.o.) - środa godz. 14-15, wpis do
  • radca prawny Błażej Sarzalski - Prawo wekslowe nie wymaga nigdzie postawienia pieczęci firmowej przed podpisem i pieczątką prezesa.
  • radca prawny Błażej Sarzalski - Najprawdopodobniej nie dodał Pan oświadczenia do wniosku albo system coś pomieszał. Najłatwiej spraw
  • Jakub - Czytałem wszystkie komentarze i nie znalazłem swojego przypadku;) otóż złożyłem i załączyłem oświadc