Wesołych Świąt!

Błażej Sarzalski        23 grudnia 2011        Komentarze (0)

Dzisiaj z pewnością nikt nie zajmuje się kwestiami rejestracji spółki z o.o.

Moja asystentka poradziła mi więc, żebym darował sobie dzisiejszy wpis merytoryczny, a przeszedł od razu do życzeń 🙂 Oto co powiedziała, aby mnie przekonać:

Wszyscy sprzątają, latają po supermarketach, albo pieką pierniki.

Ty też?

Bo ja właśnie staram się już relaksować.

Dlatego Tobie też życzę aby te kilka dni (może przedłużone o kolejny tydzień 😉 ) pozwoliło Ci odpocząć od zgiełku codzienności i poczuć Ducha Świąt. Zdaję sobie sprawę z tego, że obecnie wiele osób spędza Święta na rożne sposoby. Może wyjedziesz na narty, może zostaniesz w domu z rodziną, może wybierzesz ciepłe kraje?

Nieważne jednak gdzie to robisz, życzę Ci byś Święta spędził/a tak jak sobie tego zamarzysz, pamiętając o co tak naprawdę chodzi w ich celebracji.

I pamiętaj o plebiscycie bo już niedługo podsumowanie 🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@opieka-prawna.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: