Współpraca z portalem Wyborcza.biz

Spółka z o.o.

Błażej Sarzalski

Radca prawny, od 2011 roku wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach pod numerem KT-2946, ekspert portalu Wyborcza.biz. Doradza w zakresie prawa spółek, a w szczególności tworzenia i przekształceń spółek handlowych oraz ich funkcjonowania.

Miło mi poinformować o nawiązaniu współpracy z serwisem internetowym Wyborcza.biz, gdzie co jakiś czas publikowane będą moje artykuły, głównie te o charakterze czysto informacyjnym.

Częściowo publikowane na portalu treści będą pokrywać się z informacjami z bloga, jednak jak sami wiecie, blog ma zawsze o wiele bardziej osobisty charakter, stąd inny też sposób komunikacji w blogu, a inny w serwisie zewnętrznym.

Mam nadzieję, że dzięki współpracy uda mi się zwrócić uwagę dziennikarzy i szerszego grona ludzi na problemy prawne dotyczące tworzenia i funkcjonowania spółek prawa handlowego.

Zainteresował Cię ten wpis? Potrzebujesz mojej pomocy albo konsultacji? Skontaktuj się ze mną!

Na wiadomości e-mail odpowiadam jeszcze tego samego dnia.

  13 comments on “Współpraca z portalem Wyborcza.biz”

  1. Ale nie trzeba czytać GW regularnie, aby wiedzieć, jaką perspektywę prezentuje 😉

   Również gratuluję i jednocześnie wyrażam przekonanie, że Twoje wpisy wpłyną na podniesienie średniej jakości artykułów tamże 😉

  2. Zadbaj o to żeby pod każdym artykułem lub pod imieniem i nazwiskiem autora był link do Twojej strony 😉 Za darmowy artykuł łaski nie robią 😉

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Błażej Sarzalski Portret

  BŁAŻEJ SARZALSKI

  Radca prawny, wpisany na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Od 2007 roku doradzam w zakresie prawa spółek, a w szczególności rejestracji spółek, przekształceń przedsiębiorców i spółek handlowych oraz ich bieżącego funkcjonowania.

  Przygodę z blogiem o rejestracji spółek z o.o. zacząłem we wrześniu 2011 roku. Był to dla mnie szalony rok, pełen wyzwań osobistych i zawodowych. Chcesz dowiedzieć się dlaczego?

  Poznaj moją historię!

  Zerknij na wzory umów i dokumentów niezbędnych dla Twojej spółki z o.o.

  Wzory umów i dokumentów

  Umów się na poradę w sprawie Twojej spółki z o.o.

  Skontaktuj się aby umówić porad

  KOMENTARZE

  • radca prawny Błażej Sarzalski - W S24 potrafią być naprawdę szybcy. Natomiast coraz więcej sądów radzi sobie dobrze także ze standar
  • Robert - IX Wydział Gospodarczy Wrocław: wniosek złożony przez S24 (sp. z o.o.) - środa godz. 14-15, wpis do
  • radca prawny Błażej Sarzalski - Prawo wekslowe nie wymaga nigdzie postawienia pieczęci firmowej przed podpisem i pieczątką prezesa.
  • radca prawny Błażej Sarzalski - Najprawdopodobniej nie dodał Pan oświadczenia do wniosku albo system coś pomieszał. Najłatwiej spraw
  • Jakub - Czytałem wszystkie komentarze i nie znalazłem swojego przypadku;) otóż złożyłem i załączyłem oświadc