W poszukiwaniu spółki idealnej

Błażej Sarzalski        28 października 2012        Komentarze (0)

Jaka jest idealna spółka z o.o. ?

Czy jest to spółka jednoosobowa, czy dwuosobowa? Czy jest to spółka z kapitałem zakładowym mającym 5.000 czy 5.000.000 złotych

Czy może jest to spółka z zarządem jednoosobowym, a może z dwuosobowym? Czy to taka spółka, w której można swobodnie sprzedawać udziały, czy podlega to ograniczeniom?

Czy jest to spółka, w której każdy wspólnik ma tyle głosów, ile udziałów? Czy to taka spółka, w której wspólnicy świadczą na jej rzecz pracę? A może idealna jest spółka komandytowa, a nie spółka z o.o.?

W poszukiwaniu idealnych spółek można się zagalopować. Dość powiedzieć, że jeszcze do niedawna wiele osób uważało, że idealna spółka to spółka komandytowo-akcyjna. Zabawne, że już tak nie uważają.

Tak jak nie ma idealnych ludzi, tak nie ma idealnych spółek.

Są natomiast spółki, które mogą spełniać w dużej mierze Twoje oczekiwania, które można dopasować pod Twoje potrzeby.

Do tego Cię zachęcam.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@opieka-prawna.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: