Rejestracja spółki z o.o. w Warszawie / Jeleniej Górze / Jastrzębiu Zdroju / Zawierciu

Błażej Sarzalski        25 stycznia 2013        2 komentarze

Szykuje mi się mały tour de Pologne w sprawach służbowych w najbliższym czasie 🙂

28 stycznia 2013 r. – Jelenia Góra
31 stycznia 2013 r. – Jastrzębie Zdrój
6 lutego 2013 r. – Zawiercie
6 i 7 marca 2013 r. – Warszawa

(Prawdopodobnie w okolicach 11 – 15 lutego także będę w Warszawie).

Chociaż w większości z tych dni harmonogram mam już napięty to z przyjemnością postaram się wygospodarować trochę czasu na spotkanie z osobami zainteresowanymi spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, przekształceniami przedsiębiorców lub mariażem spółki z o.o. ze spółką komandytową w którymś z wyżej wymienionych miast.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y spotkaniem to serdecznie zapraszam do kontaktu za pomocą poniższego formularza. Będziemy mogli omówić czas, miejsce i warunki spotkania, a także wybadać Twoje potrzeby, być może będzie to wstępem do ciekawej współpracy?

[contact_form]

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Michał Luty 16, 2013 o 13:52

A czy będzie się Pan wybierał kiedyś w rejony Małopolski/Podkarpacia? 🙂

Odpowiedz

Błażej Sarzalski | Odszkodowania komunikacyjne Luty 17, 2013 o 22:13

Panie Michale, nie mam jakichś szczególnych planów w chwili obecnej, związanych z tamtymi rejonami, niemniej jeżeli będę miał to z pewnością powiadomię o nich w kolejnych wpisach.

Jeżeli chciałby Pan poruszyć jakąś kwestię “okołospółkową” to zapraszam do kontaktu prywatnego, być może zorganizuję mojej rodzinie jakąś wycieczkę w tamte okolice i przy okazji uda nam się porozmawiać? 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@opieka-prawna.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: