Odpowiedzialność kadry zarządzającej spółki z o.o.

Spółka z o.o.

Błażej Sarzalski

Radca prawny, od 2011 roku wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach pod numerem KT-2946, ekspert portalu Wyborcza.biz. Doradza w zakresie prawa spółek, a w szczególności tworzenia i przekształceń spółek handlowych oraz ich funkcjonowania.

Jeżeli zamierzasz decydować się na prowadzenie działalności w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to pewnie pierwsze z pytań, jakie się u Ciebie pojawiają to kwestia tego jak naprawdę wygląda ta ograniczona odpowiedzialność w sensie cywilnoprawnym, ale też jak wygląda odpowiedzialność karna zarządów.

Częściowo omawiałem te kwestie na moim blogu opisując tak zwany „kokon korporacyjny”.  Częściowo będę je też omawiał w kontekście możliwości uwolnienia się od odpowiedzialności przez członków zarządu (niektórzy wciąż czekają na ten wpis), jeżeli jednak chcesz zdobyć za jednym zamachem naprawdę rzetelną wiedzę dotyczącą odpowiedzialności członka zarządu to w imieniu moich znajomych radcy prawnego Roberta Solgi i adwokata Łukasza Chmielniaka zapraszam Cię na konferencję „Odpowiedzialność kadry zarządzającej w spółkach kapitałowych„.

Konferencja odbędzie się w Wiśle w dniach 02.10.2013 – 03.10.2013 r. (co oznacza, że oprócz wiedzy, będzie też pewnie miejsce na integrację i pytania poza salą wykładową). Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Robert Solga jest radcą prawnym i autorem bloga Tajemnica przedsiębiorstwa, specjalizuje się w kwestiach odpowiedzialności zarządów osób prawnych i zagadnieniach nieuczciwej konkurencji, w tym naruszania tajemnic przedsiębiorstwa.

Z kolei Łukasz Chmielniak to doświadczony adwokat zajmujący się tzw. przestępstwami białych kołnierzyków, broni swoich klientów w sprawach gospodarczych i sprawach karnych skarbowych.

Gorąco zapraszam w ich imieniu!

Zainteresował Cię ten wpis? Potrzebujesz mojej pomocy albo konsultacji? Skontaktuj się ze mną!

Na wiadomości e-mail odpowiadam jeszcze tego samego dnia.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Błażej Sarzalski Portret

  BŁAŻEJ SARZALSKI

  Radca prawny, wpisany na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Od 2007 roku doradzam w zakresie prawa spółek, a w szczególności rejestracji spółek, przekształceń przedsiębiorców i spółek handlowych oraz ich bieżącego funkcjonowania.

  Przygodę z blogiem o rejestracji spółek z o.o. zacząłem we wrześniu 2011 roku. Był to dla mnie szalony rok, pełen wyzwań osobistych i zawodowych. Chcesz dowiedzieć się dlaczego?

  Poznaj moją historię!

  Zerknij na wzory umów i dokumentów niezbędnych dla Twojej spółki z o.o.

  Wzory umów i dokumentów

  Umów się na poradę w sprawie Twojej spółki z o.o.

  Skontaktuj się aby umówić porad

  KOMENTARZE

  • radca prawny Błażej Sarzalski - W S24 potrafią być naprawdę szybcy. Natomiast coraz więcej sądów radzi sobie dobrze także ze standar
  • Robert - IX Wydział Gospodarczy Wrocław: wniosek złożony przez S24 (sp. z o.o.) - środa godz. 14-15, wpis do
  • radca prawny Błażej Sarzalski - Prawo wekslowe nie wymaga nigdzie postawienia pieczęci firmowej przed podpisem i pieczątką prezesa.
  • radca prawny Błażej Sarzalski - Najprawdopodobniej nie dodał Pan oświadczenia do wniosku albo system coś pomieszał. Najłatwiej spraw
  • Jakub - Czytałem wszystkie komentarze i nie znalazłem swojego przypadku;) otóż złożyłem i załączyłem oświadc