Błażej Sarzalski

radca prawny

Radca prawny, wpisany na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, ekspert portalu Wyborcza.biz. Doradza w zakresie prawa spółek, a w szczególności tworzenia i przekształceń spółek handlowych oraz ich funkcjonowania.
[Więcej >>>]

Rejestracja spółki z o.o się przeprowadza

Błażej Sarzalski25 września 20184 komentarze

Każdy, kto choć raz w życiu przeżył przeprowadzkę będzie wiedział o czym mówię. Szczególnie jeżeli ten ktoś przeprowadzał się gdzieś ze swoim małym biznesem. To absolutnie najgorsze uczucie na ziemi, kiedy musisz pamiętać o tysiącu spraw, jednocześnie fachowcy zawalają kolejne terminy oddania remontowanego pomieszczenia,  upływa okres najmu aktualnej powierzchni biurowej, nie ma jeszcze gdzie przyjmować klientów, bo meble nie dojechały.

Koszmar.

Przeżyłem już jedną przeprowadzkę kancelarii. Było to kilka lat temu, było jednak o wiele łatwiej. Archiwum było mniejsze, nie prowadziłem na raz kilkuset spraw sądowych (w każdej sprawie zawiadamiamy sąd i drugą stronę o zmianie adresu, a oni często nadal wysyłają tam gdzie wcześniej), nie remontowałem pomieszczenia, do którego się przeprowadzam.

Ten moment jednak musiał nastąpić.

I nastąpił, choć czasem mam wrażenie, że wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie, włącznie z moim własnym organizmem, bo na parę dni przed przeprowadzką nieszczęśliwie stanąłem skręcając kostkę.

Szczęśliwie plan wypalił i w dużej mierze udało nam się przeprowadzić. Na jutro i pojutrze zostało kilka książek, trochę archiwalnych akt i mniej znaczące przedmioty. W nowym miejscu czuję się świetnie, mimo że jeszcze trzeba solidnie posprzątać po remoncie.

Dlatego do kancelarii działającej pełną parą zapraszam dopiero od drugiego tygodnia października.

Na kawę, herbatę i rozmowę o Twojej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością (albo spółce offshore lub spółce w Delaware).

Nowy adres Kancelarii:  ul. Sienkiewicza 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Proszę, oceń ten wpis!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: (32) 764-15-80e-mail: kancelaria@opieka-prawna.eu

Jeżeli cenisz sobie treści, jakie umieszczam na tym blogu wesprzyj mnie na Patronite.

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Krzysztof Wrzesień 25, 2018 o 20:18

Współczuję – i gratuluję. My już właśnie po, więc wiele rozumiem. Powodzenia w nowym miejscu.

Odpowiedz

Błażej Sarzalski Wrzesień 25, 2018 o 20:24

Dzięki za słowa wsparcia 🙂

Odpowiedz

Adam Knopik Wrzesień 30, 2018 o 14:58

Zazdroszczę Ci, że masz to już za sobą, mnie taka przeprowadzka czeka w drugim tygodniu października… już się “cieszę” 🙂

Odpowiedz

Błażej Sarzalski Październik 1, 2018 o 09:14

Jeszcze tylko czekam na część mebli, generalne sprzątanie i jest szansa, że osiągnę względny spokój 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@opieka-prawna.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: