Błażej Sarzalski

radca prawny

Radca prawny, wpisany na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, ekspert portalu Wyborcza.biz. Doradza w zakresie prawa spółek, a w szczególności tworzenia i przekształceń spółek handlowych oraz ich funkcjonowania.
[Więcej >>>]

Działające spółki na sprzedaż 2019

Błażej Sarzalski09 stycznia 2019Komentarze (0)

Poszukujesz funkcjonującej już na rynku spółki?

Najlepiej z obrotami, prowadzoną księgowością? Mam aktualnie dla Ciebie dwie spółki, które możesz wykorzystać w swoich planach biznesowych.

Spółka numer jeden to spółka z branży consultingowej, obrotu nieruchomościami, doradztwa podatkowego i księgowego. Utworzona w 2016 roku, siedziba w Warszawie, posiada rejestrację VAT i VAT-UE, regularnie uiszczane podatki. Spółka wykazuje zysk netto z 2017 r. (pierwszy pełny rok obrotowy: około 14.000 zł, w tym roku zysk netto wyniesie 12.000 zł). Spółka idealnie nadaje się więc pod kontynuację działalności konsultingowej, agencję pośrednictwa nieruchomości, a także, po zmianach, aby uzyskać na jej rzecz kredyt. Spółka posiada rachunki bankowe w Pekao S.A. oraz w BlueOrange Bank na Łotwie (euro).

Spółka numer dwa, to spółka posiadająca licencję transportową do 2020 roku, pomimo straty bilansowej spółka nie zalega z podatkami, ani z ZUS, posiada rachunek bankowy oraz rejestrację VAT i VAT-UE.

W razie zainteresowania którąś z ww. spółek proszę o kontakt.

Proszę, oceń ten wpis!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: (32) 764-15-80e-mail: kancelaria@opieka-prawna.eu

Jeżeli cenisz sobie treści, jakie umieszczam na tym blogu wesprzyj mnie na Patronite.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@opieka-prawna.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: