Weekend majowy i czas pracy kancelarii

Błażej Sarzalski        22 kwietnia 2019        Komentarze (0)

Rozleniwienie towarzyszące Świętom oraz zbliżającej się majówce może u niektórych spowodować chęć odłożenia pewnych spraw na “po” majówce. Rozumiem to, ponieważ długi weekend majowy od kilku lat wykorzystuję do odpoczynku. Zwiedzam, spędzam czas z rodziną i nadrabiam lektury.

W tym roku także w okresie majówki kancelaria nie będzie pracować.  Od 29 kwietnia do 9 maja nie będę dostępny w Polsce, gdyż będę oddawał się pasji, na którą zwykle nie mam więcej czasu – Bałkanom. Podczas podróży przez takie kraje jak Serbia czy Macedonia będę poza zasięgiem telefonów i Internetu.

Jeżeli więc potrzebujesz załatwić jakąś sprawę związaną ze swoją spółką, porozmawiać o rejestracji spółki, uzyskać poradę prawną, bądź też upływa Ci termin na jakieś ważne pismo to nie czekaj, gdyż wracam dopiero 10 maja. Od jutra do piątku natomiast pracuję pełną parą.

Proszę, oceń ten wpis!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: (32) 764-15-80e-mail: kancelaria@opieka-prawna.eu

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@opieka-prawna.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: