Gotowe spółki

Aktualna oferta:

  1. Spółka z kapitałem zakładowym 5000 zł, założona w 2013 roku, z historią w branży motoryzacji elektrycznej (skutery), po kontroli VAT, ze stratą blisko 60 tysięcy złotych.

Zapraszam do kontaktu.

{ 10 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

krzysztof.majczyk Październik 13, 2015 o 09:55

Witam!
Z ciekawością przejrzałem kilka Pańskich wpisów na blogu. Podobnie jak Pan, jestem prawnikiem praktykującym w prawie podatkowym, w przeciwieństwie do Pana, już ponad 20 lat; ponadto czynnym księgowym i doradcą podatkowym. Wiele publikowałem przez lata 203-2010 na łamach VDP Wolterskluwer i w innych wydawnictwach elektronicznych.
Chętnie podejmę współpracę jako doradca podatkowy, wydający opinie podatkowe, także opinie bilansowe (księgowo-bilansowe), bilansowo- podatkowe, czynny lub elektroniczny konsultant podatkowy w negocjacjach przekształceniowych spółek kapitałowych. Prowadzę też księgowość spółek kapitałowych, księguję też własne dwie spółki z o.o. polską i brytyjską. tel. 662-268-917
Powodzenia K.M.

Odpowiedz

Piotr Październik 13, 2015 o 10:14

Czy zajmuje się Pan również odkupieniem kilkuletnich spółek, które posiadają przejrzystą sytuację i brak zadłużenia?

Odpowiedz

Błażej Sarzalski Lipiec 5, 2016 o 11:46

Tak 🙂

Odpowiedz

andrzej Październik 6, 2016 o 09:57

a jak wygląda sprawa z zadłużonymi spółkami?

Odpowiedz

Błażej Sarzalski Październik 6, 2016 o 11:54

Nie robię tego typu transakcji.

Odpowiedz

krzysztof Listopad 22, 2016 o 11:42

Czy spółka z o o w organizacji może przed wpisem uzyskać NIP? Umowa o powołaniu sp. została zawarta przed notariuszem (w zeszłym tygodniu). Aktualnie przygotowywany jest papierowy wniosek i załączniki w celu złożenie dokumentów..
Chodzi o to, aby na fakturze był już NIP sp. w organizacji.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz

Błażej Sarzalski Listopad 22, 2016 o 12:47

Tak.

Odpowiedz

krzysztof Listopad 22, 2016 o 21:13

Dziękuję za odpowiedź.
Idąc dalej. Wniosek o wpis do krs złożony zostanie jeszcze w tym tygodniu. NIP chwielibyśmy mieć nadany jak najszybciej. Czy w tej sytuacji poprawne będzie we wniosku KRS-W3 w pozycji C1 rubryki 31 i 32 przekreślić i równoległe załatwianie formalności bezpośrednio we właściwym urzędzie, tj. w urzędzie statystycznym spółka powinna złożyć wniosek o nadanie REGON (RG-OP), a następnie w urzędzie skarbowym dokonać zgłoszenia identyfikacyjnego NIP (NIP-2)?

Odpowiedz

Błażej Sarzalski Listopad 23, 2016 o 08:58

Nie ten temat.

Odpowiedz

Paweł Krok Marzec 23, 2018 o 09:34

Panie Błażeju – w razie zainteresowania możemy również my dostarczać gotowe spółki angielskie z aktywnym numerem VAT.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@opieka-prawna.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.