BLAZEJ SARZALSKI

O blogu

Założenie spółki z o.o. może być nie lada wyzwaniem. Na rynku prawniczym i księgowym znajdziesz wiele podmiotów oferujących zakładanie spółek. Nie zawsze jest tak, że podmioty te mają odpowiednią wiedzę i przygotowanie, dlatego tak ważne jest abyś swoją przygodę ze spółką z ograniczoną odpowiedzialnością zaczynał od rzetelnej wiedzy.

Mam głęboką nadzieję, że ten blog pomoże Ci w rozpoczęciu Twojej przygody z biznesem sprawiając, że wybierzesz dla swojej spółki jak najlepsze rozwiązania prawne. Ten blog stworzony jest bowiem z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.

O czym jest ten blog?

O tym jak sprawnie i mądrze założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. O tym jak uniknąć pułapek związanych z fazą organizacyjną, uchybień na etapie rejestracji, o tym co powinna zawierać dobra dla Ciebie umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, o tym jak korzystać z wszelkich dobrodziejstw kodeksu spółek handlowych.

Zatem czytając ten blog dowiesz się jak:

  • założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • wypełniać i wysyłać formularze rejestrowe,
  • poprzez odpowiednie ukształtowanie umowy spółki otworzyć sobie szersze możliwości rozwoju działalności gospodarczej,
  • uniknąć pułapek związanych z nieprzemyślanymi decyzjami na etapie tworzenia działalności,
   zabezpieczyć swoje interesy w spółce,
   ułatwić działanie spółki poprzez wykorzystanie środków komunikacji elektronicznej.

 

Wszystko o czym przeczytasz to wiedza praktyczna, wyniesiona z mojej już piętnastoletniej praktyki prawniczej,  Praktyki, która doprowadziła mnie do tego miejsca i tego czasu.

Chcę aby to co wydawało Ci się do tej pory czarną magią prawników, którzy chowają skrzętnie swoje sekrety w wieżach z kości słoniowej, stało się wiedzą dostępną i łatwo przekładalną na praktykę.

Poszukujesz gotowych rozwiązań prawnych?

Sprawdź, jakie gotowe wzory umów i dokumentów dla Twojej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przygotowałem w sklepie.

Projekt bez tytulu 5 1