O autorze

Nazywam się Błażej Sarzalski. Z zawodu jestem radcą prawnym, prawnikiem-praktykiem. Wpisany jestem na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach pod numerem KT-2946.

Zakładanie spółek z o.o. to temat, który znam od podszewki, nie tylko jako prawnik, ale także jako wspólnik, prezes zarządu oraz członek rady nadzorczej spółki z o.o.. Mam wiedzę także o spółkach zagranicznych. To daje mi unikalną perspektywę bycia nie tylko prawnikiem, ale człowiekiem „z wewnątrz”.  Założyłem setki spółek.

Jestem autorem cytowanego w wielu publikacjach Komentarza do przepisów Kodeksu spółek handlowych.

Znasz mnie może z innych moich blogów:

Prawo do prywatności – gdzie piszę o anonimowości i poufności biznesu, fundacjach, spółkach offshore, trustach, współczesnym systemie bankowym,
Rejestracja spółki w Delaware – gdzie piszę o wykorzystaniu amerykańskiej spółki Delaware dla prowadzenia biznesu w Polsce, USA, ochronie majątku i prywatności.

Zajmuję się prawem gospodarczym i handlowym, występuję jako pełnomocnik w sądach, tworzę i opiniuję umowy handlowe.

Moją pasją jest podróżowanie, uwielbiam zwiedzać nowe miejsca! Kocham Bałkany i Grecję. Interesuję się historią Bałkanów, a wiele z moich podróży kieruje właśnie na półwysep Bałkański.

Zakładanie i rejestracja spółki z o.o.

Interesuje Cię zakładanie spółek z o.o.?
Skontaktuj się ze mną!

Drogi Kliencie, preferuję kontakt poprzez e-mail. Jeżeli nikt w kancelarii nie odbiera telefonu to oznacza, że jesteśmy w sądzie, u notariusza albo robimy coś istotnego co uniemożliwia aktualnie odebranie telefonu, proszę pozostaw e-mail albo ponów próbę kontaktu pod numerem stacjonarnym.
Możesz też skontaktować się ze mną za pomocą poniższego formularza:

ul. Sienkiewicza 14,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Osoby spoza Zagłębia i Śląska zapraszam na sprawne wideokonferencje.
Zakładanie spółek z o.o. obsługujemy w całej Polsce

Poszukujesz gotowych rozwiązań prawnych?

Sprawdź, jakie gotowe wzory umów i dokumentów związanych z zakładaniem spółek z o.o. przygotowałem dla Twojej spółki!